امضای دومین قرارداد همکاری با شرکت فرانسوی APHP

اخبار

1396/9/12- توافقی دوباره برای فردایی بهتر پس از توافقات اولیه مؤسسه خیریه زنجیره امید با شرکت APHP  (دستیار دولتی بیمارستان‌های فرانسه) و 5 ماه بعد از آغاز پروژه ساخت بیمارستان فوق‌تخصصی اطفال، همکاری‌های شرکت فرانسوی با مؤسسه زنجیره امید وارد مرحله جدیدی شد. چهارشنبه 8 آذر، در جلسه‌ای با حضور دکتر Didier Houssin  نماینده شرکت APHP […]

1396/9/12-

توافقی دوباره برای فردایی بهتر

پس از توافقات اولیه مؤسسه خیریه زنجیره امید با شرکت APHP  (دستیار دولتی بیمارستان‌های فرانسه) و 5 ماه بعد از آغاز پروژه ساخت بیمارستان فوق‌تخصصی اطفال، همکاری‌های شرکت فرانسوی با مؤسسه زنجیره امید وارد مرحله جدیدی شد.

چهارشنبه 8 آذر، در جلسه‌ای با حضور دکتر Didier Houssin  نماینده شرکت APHP و مریم مرعشی مدیرعامل مؤسسه خیریه زنجیره امید، شرکت فرانسوی با امضای قرارداد جدیدی، متعهد شد طی یک دوره 5 ساله، در پروژه احداث و بهره‌برداری از بیمارستان 540 تختخوابی فوق‌تخصصی اطفال، مشاور مؤسسه زنجیره امید باشد.

تصویر امضای قرارداد دوم خیریه زنجیره امید با APHP در خصوص بیمارستان فوق‌تخصصی کودکان

کلیات این قرارداد شامل دو بخش است و برطبق آن، شرکت APHP  ملزم است علاوه بر ارائه مشاوره‌های فنی به مؤسسه زنجیره امید به عنوان کارفرمای پروژه، در مراحل اجرایی ساخت بیمارستان نیز که بر عهده شرکت تینافرآیند می‌باشد، نظارت کامل داشته باشد.

همچنین بر اساس بخش دوم این قرارداد، شرکت APHP  آموزش‌ فوق‌تخصصی نیروی انسانی شاغل در این بیمارستان را نیز پذیرفته است. شرکت APHP  دستیار دولتی بیمارستان‌های پاریس و حومه، بزرگترین سیستم بیمارستانی اروپا است که در 39 بیمارستان فرانسه و در 52 رشته، ارائه دهنده پزشکی خدمات درمانی، آموزش و تحقیق، پیشگیری و خدمات اورژانسی می‌باشد. این شرکت بیش از 90 هزار نفر کارمند دارد و سالانه حدود شش میلیون نفر را ویزیت می‌کند.

برچسب ها :
تصویر امضای قرارداد دوم خیریه زنجیره امید با APHP در خصوص بیمارستان فوق‌تخصصی کودکان
نظرات کاربران

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شماره تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر

شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ساخت بیمارستان با ما در ارتباط باشید.

آیا می‌خواهید از ساخت این بیمارستان بیشتر بدانید؟

شما می‌توانید فرم زیر را تکمیل نموده تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.